Září 2012

MR. DIVA 2ND PREWIEW

25. září 2012 v 8:42 | Fexxes |  Novinky
Na americkém amazomu, si ode dneška můžete předobjednat speciální EP k singlu MR. DIVA, které výjde v limitované edici na speciálním vynylu, krom toho to ovšem není jediné překvapení, ale Jeff přidal půl minutovou ukázku songu, který zní opravdu dobře, jde o taneční hymnu, která čerpá z atmosféry "Beauty Killer" a zároveň je to svěží vánek v Jeffreeho diskorafii a jelikož zbývá pouhých 7 dní, o to bude čekání příjemnější.

Promiňte

21. září 2012 v 19:33 | Ket Star*
Zdravím
musím, ne chci se Vám omluvit za moji neaktivitu. Možná to vypadá že sem se na blog vykašlala a že mou hlavní prioritou bude dělání zvláštních dessů pro tuto stránku. Není to tak. Jsem ve čtvrťáku to znamená - Maturita a já se jí bojím takže se už teď jemně dívám na nějaký věci do sešitů. A proto nemám čas na sledování zahraničních webů, youtube, twitteru, tumblru a facebooku - i když mám FB docela často zapnutej.. Spíše sleduji dění okolo mého oboru, novinky a články...
Právě mi skončila praxe a začne mi škola a myslím že to bude tvrdý a šílený. Do toho všeho plánuju s kámoškou maturitní ples, určitě budu prosazovat růžovou výzdobu, podobnou jako má Jeff v klipu, ale pochybuju že mi to projde :D. No a hlavu mám táááááákhle velkou ↓↓
- vidíte ten neúměr k mojí postavě ?

... a občas si připadám na omdlítí.. Do toho všeho mě bolí hlava a to spím 9 hodin denně. neptejte se mě v kolik chodím spát - je to brzo ...

Doufám žě me chápete a že mě moji spoluadmini zastoupí, protože JÁ .. Já se po matuře vrátím v plné síle a nový věci tu budou přibývat jako v začátcích tohohle webu.

PS: Nechci říct že ostatní admini toho nemaj na práci dost .. A že nechodí do školy a nemaj písemky. Oni sou prostě borci, když zvládaj blog i školu ... já asi nejsem takový borec.

Držte mi palce prosím, budu to potřebovat.
Děkuji :)

your Ket :)

Legs Up

21. září 2012 v 12:45 | Fexxes |  Novinky
A je to tady, Jeffree jak slíbil, tak udělal.
Dnes ve 4PM (10:00 našeho času) vypustil na soundcloud očekávaný track "Legs Up".
Song jsme měli možnost slyšet v lednu tohoto roku, když Jeffree na US - streamu pouštěl krátkou ukázku tohoto songu a to i přesto, že videa, která někteří uživatelé nahráli na telefon a následně na youtube.com nebyla moc valné kvality, song přesto zněl svěže a hitově.
Song byl produkován bratrským duem "Cash Cash" a o text se postarali:
*Jeffree Star*
*Jean Paul Makhlouf*
*Alex Makhlouf*

MR. DIVA prewiew

18. září 2012 v 8:43 | Fexxes |  Novinky
Jeffree byl dnes ráno na Stickcamu.com a kromě chatu s fanoušky nám vypustil ochutnávku nového singlu MR. DIVA, který má vyjít 2. 10. 2012.
Tady je slibované video kde uslyšíte krátkou ukázku songu, pouze intro bez refrénu.

"Legs Up" next friday

14. září 2012 v 14:18 | Fexxes |  Novinky
Jeffree dnes na twitteru potvrdil, že B - side singl "Legs Up" , který bude na maxi - singlu MR. DIVA, který výjde společně 2. 10. 2012 uploadne Jeff příští pátek na svou youtube stránku, kdo se nemůže dočkat.
Objevil se nekvalitní snippet "Legs Up" kde jsou slyšet nové sloky.

Prom NIght! 1 million

10. září 2012 v 12:05 | Fexxes |  Zajímavosti
Jeffreeho videoklip "Prom Night!" překročil hranici jednoho milionu shlédnutí, samozřejmě to není určitě jedinný milion, gratulujeme a keep moving fovard.

MR. DIVA

10. září 2012 v 11:44 | Fexxes |  Novinky
DIVAS!!! Čekání je témeř u konce.
O víkendu Jeffree zveřejnil oficiální cover ke svému novému singlu který se jmenuje MR. DIVA.
Nejedná se o zcela nový song, protože tento název Jeff zveřejnil už dříve, ale prohlásil, že bude na jeho druhém studiovém albu, ale jelikož se věci mají jinak, padla volba na něj.
Jelikož jsme na novou hudbu museli trpělivě čekat tak se Jeffree opravdu činí, singl výjde na Itunes 2.10.2012 a nepůjde jen o písničku samotnou, výjde jako maxi - singl.
1. MR. DIVA
2.Legs Up
3.Prom NIght (Dave Audé Remix)

Ještě taková perlička, singl nakonec bude produkovat starý známy "Axident", který má na starosti písně jako "Happy Birthday", "Blow Me" a nebo ještě neslyšenou "Catwalk".
Sám Jeff song popisuje jako Kytarová párty v atlatském klubu a skupinové orgie.....Kdo je ready?
free counters[počítadlo spuštěno 20. února 2012]