Červenec 2012

Q&A rozhovor: Jeffree Star

27. července 2012 v 18:49 | Bloody0 |  Překlady
Hi Divas - Připravil jsem si pro vás na přelom prázdnin jeden starší rozhovor(26. května 2010). Podle mě je docela zajímavý, i když je starší, třeba se dozvíte něco nového. Na některé otázky už dnes sice známe odpověď, ale to podle mě také ničemu nevadí. Předem se omlouvám za některé věty v úvodu a i za některé věty níže, které nedávají valný smysl. Většina je podle mě přeložená správně, ale s některými jsem si nevěděl moc rady, tak jsem je přeložil co nejblíže k oroginálu. Pro jistotu sem přikládám odkaz na původní rozhovor: http://www.redrivernoise.com/2010/05/q-interview-jeffree-star.html
Pokud si přejete přeložit něco konkrétního, tak mi hoďte odkaz do komentů. Teď se tu 14 dní od pondělka neukážu, ale můžu to zařadit do dalšího překládání. Užijte si rozhovor a zbytek týdne váš Bloody0

Snad více než kdokoli jiný od Marilyna Mansona nebo Madonny, Jeffrey Lynn Seininger, známější jako Jeffree Star, stoupá od hudby ke stylu s kombinací temně svůdného charisma a vzrušující, šokující hodnotou.

Můžete v něm nalézt modela, maskéra, DJ, návrháře oblečení, skladatele a interpreta, ale to všechno vychází z jedné pravdy: Abych parafrázoval Jay-Z, tenhle chlápek z Orange County není bussinnesman, one je bussines, man.

Jeffree Star poprvé zazářil na MySpace, během fungování sociálních sítí, vládne jako jejich král. Získával milióny přítel a v roce 2006 byl jmenován nejsledovanější osobností na MySpace. V současnosti kombinuje čtvrt-miliónů následovníků mezi Facebookem a Twitterem.

Star si sám vydal své debutové album Beauty Killer, loni v září v jeho labelu Popsicle Records. Minulé léto se úspěšně připojil na Warped Tour, Star je teď na cestách s Brokencyde a Blood On The Dance Floor. S Jeffreem Starem jsme v Austinu mluvili o vykopnutí členů jeho kapely, veřejném paralyzování lidí, spolupráci s hip hopovámi projekty a co si myslí o tom, že je druhou webovou generací Marilyna Mansona.

Takže, co děláš, když jsi tady v Austinu?

Jeffree Star: Obvykle nejsme moc dní pryč, takže si najdu obchoďák a jdu nakupovat. Hotely mají obyčejně bazény, tak si půjdu taky zaplavat.

Vypadáš vždycky jako "Jeffree Star" když jdeš ven a děláš tyhle věci?

Blow me - official lyrics video

22. července 2012 v 11:40 | Bloody0 |  Písničky
Ahoj divy, Jeffree nedávno vypustil na internet lyrics video k songu Blow me a musím říct, že je to asi nejlepší lyrics video na netu. Jaký názor na něj máte vy, ta písnička je nehorázně arogantní, ale možná proto má něco do sebe. Pište do komentů.

Kiss on stage

16. července 2012 v 14:07 | Ket Star* |  Jeffree Star s někým
:)


Photo of Warped Tour

14. července 2012 v 15:07 | Ket Star* |  Jeffree Star s někým

Překlad: Warped tour New Jersey s mým manželem ♥

free counters[počítadlo spuštěno 20. února 2012]