Duben 2012

Heels on high. So infectious.

27. dubna 2012 v 10:27 | AnetteJe* |  Zajímavosti
Jeffreeho boty jsou kapitola sama o sobě :D Jsou tak šílené, tak jiné, že asi ani nemůžu posoudit jestli se mi líbí.. nicméně k Jeffreemu velké podpatky, platformy, kovové pyramidky, bodály prostě patří. Tak vám přináším fotky různých, většinou novějších J* botiček.. No a když nic jinýho určitě si Jeffree zaslouží respekt, že se na tom udrží. Boty jsou většinou značky Christian Loboutin a nebo Jeffrey Cambell.


New "Prom Night" BTS Shot!

24. dubna 2012 v 16:23 | Ket Star* |  Foto

Roztleskávačka

16. dubna 2012 v 20:54 | Ket Star* |  Zajímavosti
Co si člověk neudělá sám to nemá :) :D Rozesmála mě tahle jeho animace :).

PS: Cítím se trochu hloupě po předchozím článku, kdybych věděla jak to je nevymejšlím blbiny, kterýma bych se snažila Jeffa popohnat v jeho tvorbě a ke zveřejňování. Ale neznala sem jeho situaci ...

(c) jeffreestrapl.tumblr.com

“PROM NIGHT” / music update - časký překlad

14. dubna 2012 v 13:31 | Bloody0 |  Překlady
Přináším vám překlad z Jeffreeho Tublru, kde vysvětluje pár věcí ohledně nahrávacích společností a samozřejmě i toho, proč jsme ještě neviděli PN a neslyšeli Virginity EP. Myslím, že má dost dobrá důvody, a věřte mi, že vás nesmí napadnout, že náhodou lže. Tyhle legální tahanice smlouvy adt. jsou strašný svinstvo. "Tohle zničilo hudbu". Užijte si překlad!

Mám pocit, že bych měl objasnit pár věcí...
Za prvé, nikdy bych nechtěl, aby ze mě byli moji fanoušci (spíše přátelé, buďme upřímní) zklamaní. Moje záměry od doby, když jsem začal v roce 2006 s muzikou, čersvě po střední byly užívat si a bavit se... Nikdy,i v mých nejdivočejších snech jsem si nepomyslel, že budu vystupovat po celém světě, dvakrát hrát na Wraped Tour, že budu mít svoje oblečení na Hot Topic, že potkém tolik báječných děcek, kteří rozumí mé vizi... je to bláznivé a ktrásné.
Jsou tu jisté věci, které se staly za zavřenými dveřmi a nejsou zrovna pěkné.. Právníci, ex-manažeři, ex-rezervační agenti..lidé, kteří mi neplatí načas, Shady recor label suits mi v minulosti lali. Když jsem nahrával "beauty Killer" Dal jsem do toho projektu celé své srdce.. ale můj starý label (label = pododdělení nahrávací společnosti - pozn. AJS) nenaplňoval můj sen. Hráli si na to, že chápou mojí vizi, ale byli zastřený sračkama a snažili se mě změnit.. Odbrcovával jsem si to mou zkurvenou prdelí a za všechno jsem platil sám.. nikdo mi nepomohl. Tour autobusy, članové kapely, obrovské objednávky mé kolekce oblečení, veci a technika, kdo dělá ty poslední tři roky možnými... to jsem byl já.(to bylo díky mně)
Normálně je kapelám/umělcům poskytována pomoc a záloha od jejich labelů, ty se starají o všechny tyhle věcy... Já jsem tvrdě pracoval a naštěstí jsem se o sebe luxusně postaral.

Rychle v před do roku 2011... Byl jsem v Atlantě na tour a mluvil jsem s Deb, Nickijiným starým managerem, který mi pomohl vymyslet, jaký další kreok mám udělat... Jednoho dne dala Akonovi moje album a on se mi okamžitě ozval. Bylo to výžně úžasné, mluvit s někým takovým. Respektuju ho jako umělce, ale i jako busniness mana. Akon to všechno má. Musel jsem nějakou chvilku bojovat o tu cestu v businisse a někdo KONEČNĚ rozumí mojí celé vizi.

ALE...co moji fanoušci nevěděli, bylo to, že jsem byl uvězněný v mé staré nahrávací smlouvě...
Trvalo to DESET měsíců, než jsem se z ní dostal...
Právě proto jsem pokračoval ve vydávání volných písniček a ukazoval jsem mým hadcore fanouškům tolik lásky, protože vím, že čekání stojí za PRD... Musel jsem čakat déle, než oni.
Kocem roku 2011 jsem nahrál spoustu nových písniček, právě čekání na mé právníky mě dostalo z mého starého labelu. Nebylo to jednoduché.
Ale nahrál jsem pár dobrých písničak a chtěl jsem je vypustit ven.. Ale nemohl jsem to legálně udělat. Po tom, co jsme dali nějakou hudbu dohromady, jsem se rozhodl, pojmenovat ji "Virginity" EP... to "EP" znamená "extented play" - jako malé album, né v plné délce (EP=delší nahrávka - pozn. AJS)

Lituji toho, že jsem haždému řekl datum vydání? ANO.
Je to těžhé, když musíte čekat na ostatní lidi, až dokončí ty legální sračky.. Nemáte ŽÁDNÉ ponětí
Každou noc se mi chtělo brečet s vědomím, že nemůžu pohnout rychleji, než jsem si MYSLEL. Ale cšechno je konečně HOTOVÉ!!!!!!!!!! Teď jsem oficiálně součástí KonLive Distribution a můj vlastní label, Popsicle Music, je spojen s teamem Akona. Nemůžu být šťastnější!!

Co bude dál?? Chystéme se s hlavním labelem spojit síly. Ještě nesmém říct s kým.. ale v rozumném čase chci vydat "Prom Night" videoklip. Věci budou dokončené tím správným způsobem. Nechci ho (video) pouze vyzvracet na YouTube, takže lidi, kteří mě proklínají na internetu můžou tak akorát STFU (Should the fuck up - sklapnout držku).. Nebojím se jich. já chci premiéru na Vevo nebo to spustit pro moje další videa. Počkajte si na to... nemělo by to trvat o moc déle, díky bohu!

Tak teď víte, že to do sebe všechno zapadá.

Pro KOHOKOLI kdo cítí potřebu být negativní, Cítím, že bych ti měl říct promiň. Říkat "Jeffee se zaprodal" nebo "Chybí mi ten STARÝ Jeffree" - upřímně, co to má jako znamenat??
"Beauty Killet" jsem napsal v roce 2008... teď je 2012. HODNĚ jsem vyrostl. Získal jsem MNOHO životních zkušeností a narovinu, nejsem pořád ten stejný člověk.. a ty také ne. Měníme se každý den a za ty 4 roky se toho stalo hodně. Jsem , odvažuji se to říct, o něco více šťastný. Vždycky budu sarkastický a dramatický.. Narodil jsem se s falešnými řasami a zuřivým hahaha ALE... Já si chci užít srandu!!!! Jestliže s myslíš, že protože jsem se spojil s Akonem, nemůžu být SÁM SEBOU, jsi kurevsky hloupý. Měl mě rád, když jsem měl motorovou pilu nabarvenou na neonové barvy. Je vtipné, že se všichni pitvají v každém malém kousíčku, kterou umělec udělal. Myslíím, že be celý svět občas potřeboval ránu paralyzérm. Nošení růžového obleku mělo znemenat vyjití VEN z mé pohodlné zóny, né být označován jako "zaprodaný" a zkrývám svoje tetování a snažím se být "klukem" LOL - počkejte až uvidíte příští video A Prom Night... mrcho, prosím.

Na konec této dlouhé tirády, DĚKUJI všem mým Hvězdičkám a divám za to, že ve mě věříte a šoupete se po mém boku. Uvidíme se na tour

Pro About-Jeffree-Star.blog přeložil Bloody0! Kopíravat pouze se zdrojem a autorem překladu!!!
Originál si můžete přečíst ZDE

Fotky z Prom Night

12. dubna 2012 v 9:17 | AnetteJe* |  Foto


Nejsem si jistá jestli poslední dvě fotky byly pořízeny při natáčení. Ale asi jo ;)

WE ARE READY TO PROM NIGHT VIDEOCLIP !

8. dubna 2012 v 18:01 | Ket Star* |  Zajímavosti

PINK-FANS-JS.BLOG.CZ

Taky vás už nebaví čekat na nový klip, když nám Jeff řekl že už měl být dávno zveřejněn ?
V tom případě se můžeme pokusit popohnat Jeffa.
Tahle akce mě napadla když sem si vzpoměla na Jeffův příspěvek na Facebooku:


- Prom night videoklip je opravdu růžový, musíte mít sluneční brýle, aby jste se na něj mohli podívat.

Napadlo mě, že bychom se mohly vyfotit ve slunečních brýlích s nápisem "I'm ready", nebo "We are ready". Nápis na fotku můžete připsat v počítači a nebo to napsat na papírek a s papírkem se vyfotit.

Pokud se nechcete fotit tak můžete nějak zajímavě udělat nápis "I'm ready" nebo "We are ready". Podepsat si ho a poslat.

Svoje fotky posílejte na můj mail - KET.STAR@seznam.cz do předmětu napište "AKCE".
Nebo fotky zveřejňujte na zdi PINK FANS na facebooku.

Všem kteří se zapojíte moc děkuju. :)

~ PINK-FANS-JS.BLOG.CZ ~I Fell In Love For The First Time

5. dubna 2012 v 0:54 | AnetteJe* |  Písničky
Písnička od Jeffreeho nazpívaná jen tak ze srandy, jak sám psal.
Líbí se mi, ale daleko radši bych byla za videoklip k prom night ;)

Nová rtěnka od sephory

4. dubna 2012 v 22:08 | AnetteJe* |  Zajímavosti
Tuto tekutou rtěnku navrhovala Kat Von D a pojmenovala ji "Jeffree" :))
Co jsme tak četla na různých stránkách o Jeffreem měla by být dostupná všude, takže i v ČR.
Osobně se mi za ni vážně nechce utrácet, a navíc rtěnku nepoužívám :D ale kdyby ji někdo zkusil napište jaká ;)


Intoxicate and let me fly

4. dubna 2012 v 21:39 | AnetteJe* |  Photoshoots
Objevily se další photoshooty od Allana Amata. Rozhodně stojí za shlédnutí ;)
Těžko říct proč, ale osobně mě nejvíc zaujala tahle :) Další dvě jsou v CČ.

free counters[počítadlo spuštěno 20. února 2012]