Únor 2012

Rozhovor s ladiesblog

29. února 2012 v 22:06 | Bloody0 |  Překlady
Ahoj, včera vyšel nový rozhovor s Jeffreem a já jsem ho pro vás začal překládat. Protože mám málo času, není tu prelozený celý, novou čast sem přidám později.

Dostali jsme šanci popovídat si se starostou internetu, Jeffreem Starem. Naplnil nás svou vnitřní divou, nadcházejícím EP a svou úlohou modela. Plus jsme zalovili po jeho radách.

Jsi muž mnoha talentů. Jsi na prvním místě hudebník, vizážista nebo webová senzace?

J*: Jsem jenom holka z malého města, s velkým srdcem. A nejspíš můžu říci, že jsem na 1. místě vizážista. Nasadím Make-up na tenhle obličej předtím, než začnu zpívat, nebo než začnu být senzací, že? Vlastně jsem začal dělat make-up na MAC Cosmetics, když mi bylo 18, pak jsem se přesunul k celebritám, videoklipům a krátkým pornofilmům... No, potom jsem mohl být před kamerou namísto toho, abych otročil a prodával se jedovatým slavným lidem.

Pokaždé vypadáš jako diva. Co ovlivňuje tvůj styl. Máš nějaké oblíbené ikony nebo modely?

J*: Dospívám. Mohl jsem sedět ve svém pokoji a probírat se stránkami Vouge, Elle a Cosmopolitanu, přál jsem si vypadat jako Dior a Mark Jackobs atd. Miloval jsem obékání a kradl jsem mojí mámě stíny na oči a nosil je pak do školy. Vyrůstal jsem na Spice Girls a popu, takže bych rád poděkoval Ginger Space za to, že mě inspirovala k oblékání bláznivých bot a nošení různých barevných vlasů. Můj jediný model je MAC Cosmetics černá řasenka a Make Up Forever třpitky.

Kdy jsi v sobě objevil tuhle vnitřní divu?

J*: Ve 13 jsem začal nosit make-up, začal jsem zkoušet různé vzhledy a miloval jsem nakupování, mnohem víc, než abych zůstával ve škole a hrál fotbal. Já vím, je tomu těžké uvěřit, ale měl jsem na sobě pořád černou rtěnku a nosil jsem goth oblečení jako černé kabáty a obrovské platformy na teniskách. Byl jsem v 10. Ročníku, když jsem si začal holit obočí a moji prarodiče z toho měli málem mrtvici... Ale já myslím, že je vždycky důležitějsí dělat to co musíte a hlavně si o sobě nelhat. Miluji zábavu a móda tvoří velkou čast mého života. Nenechte nikoho říkat, že na sobě máte hodně Make-upu (pokud to děláš, tak po tobě tyhle hovna hodím) nebo že na sobě máte moc upnuté věci, protože radši budu šťastný, než abych se cítil jako hovno.

Co tě přinutilo připojit se na myspace a posunout tak svou kariéru na vyšší level.

J*: Upřímně, měl jsem na střední hodně volného času. Každý zkoušel drogy, byl zlomyslný nebo byl posedlý tím, aby se stal slavným (ironické, já vím) a já jsem byl student, který se nudí v Orange County (moje rodné město). Tak jsem trávil hodiny na internetu posíláním svých fotek a psaním blogů o životě, mých názorů na hovna, a lidé si mě začali přidávat. Já už jsem byl docela velký na starších stránkach jako facethejury.com. Takže když myspace začínala, řekl jsem každému, aby si mě připojil znova. Vůbec mě nenapadlo, že během 2 let se ze mě stane nejseledovanější umělec na internetu a začnu hudební kariérou s všechnu tou pozorností.

Tvoje 3. EP Virginity vychází už v březnu. Jaký byl tvůj kreativní proces v pozadí toho všeho?

J*: Můj první singl se jmenuje Prom Night a produkuje ho Akon. Je naplněn tanečním POPem se špetkou romance a sexuální frustrace. Moje EP bylo odloženo o pár týdnů, takže se můžu zaměřit na promo k singlu. Rádio začalo tenhle song hrát a hodně se hraje v klubech! Uvidíme co se bude dít. Každý se mě vždycky ptá: "Je svět konečně připravený na Jeffreeho Stara?" - myslím, že to se teprve uvidí.

Vedle Akona, jsou na albu ještě nějací další umělci?

J*: Na Virginity EP jsem jenom já, ale na celé délce (tím je asi myšleno plánované plnohodnotné album pozn. AJS) jsou nějací ÚŽASNÍ hosté... Já opravdu ještě nemůžu říct kdo, ale mojí tvrdí (hardcore) fanoušci už možná vědí.

Které sociální síti dáváš přednost: Myspace, Instagramu, Twitteru nebo Facebooku?

J*: No, právě teď jsem unešen Instagramem!!! Ale miluju Twitter, protože je jednoduché mluvit přes něj s mými fanoušky a udržovat si s nimi osobní vztah.

Máš nějaké oblíbené fan stránky nebo Twitter účty? Je jich strašně moc!

J*: Cítím se tak požehnaně, když mě podporuje tolik lidí. Moje oblíbená fanouškovská stránka je Jeffree's World - běží díky úžasným děckám. David, kterého jsem potkal na některých mých live shows, hodně jsme si spolu povídali.

Jak udržuješ to, že tě tvoji fanoušci stále milují?

J*: Jsem vždycky sám sebou a nikdy nenechávám někoho, aby mě ponižoval. Já chci, aby mojí fanoušci měli stejný znak a stáli si za tím, čemu věří.

Na tvém Facebooku je právě teď tvoje fotka, máš na sobě duhové platform sandály (Popo sandály v duhové). Je to divoký, ale to je i Jeffrey Campbell's Shadow Spikes (tmavé tretry), v kterých jsi taky válel. Kterým dáváš přednost?

J*: Jen bych chtěl říct, že miluju Kamaloop. Předtím, než jsem vůbec věděl, že budu dělat tenhle rozhovor, musím uznat, že jsem nakupoval na téhle stránce 2 roky. Když se stránka exkluzivnější, vrátil jsem se pro víc! Ale zpátky k botám. Miluju obojí, nechtějte, abych si vybral! Duhové sandály jsou dobré pro chození na pláži a kouření do otupělosti... Ozdobený podpatky mi jsou dobrý do klubů a na nakopávání opilých děvek.

A nějaká moudrá slova nakonec?

J*: Vždycky noste push-up a nikdy nespěte s make-upem (na tváři).

Zůstaňte s Jeffreem na Twitteru nebo Facebooku.

Přeložil Bloody0 pro AJS blog - kopírovat se zdrojem!!! || LadiesBlog

BALL SO HARD

28. února 2012 v 16:01 | Ket Star* |  Jeffree Star s někým

Happy Birthday

26. února 2012 v 13:19 | Bloody0 |  Písničky
Dlouho jsem přemýšlel, jestli sem mám tuhle novou leaklou písničku z Virginity dát a nakonec jsem se rozhodl, že jí sem dám, kdo si chcete počkat na officiální vydání, tak si jí prosím nepouštějte.

PS: Je prostě suprová :D - text v celém článku

Jeffree Star na molu!

23. února 2012 v 13:58 | AnetteJe* |  zajímavá videa
Jeffree se tam projde v čase 0:40 :))

Bloody0: Já sem ještě přidávám video o 1 Jeffreeho dni, kde se v zákulisí připravuje právě na tuhle přehlídku:

Cover of Prom Night

20. února 2012 v 17:42 Novinky
Cover k singlovému CD Prom Night.


tenhle účes mi pro změnu přijde jako kopečkovýá zmrzlina :D

No make-up Bitch ;)

12. února 2012 v 10:24 | Bloody0 |  Foto
Tak já sem věším další Tumblr foto, tentokrát Jeffree bez makeupu ale s velkýma a podle mě jeho oblíbenýma brejlema :D
PS: Do komentářů můžete napsat, co od Jeffreeho očekáváte v tomhle roce a jak podle vás bude vypadat EP Virginity, já osobně očokávám ještě jeden klip po PN a v budoucnu plnohodnotné CD a světové tour.

Ukázka písničky "LEGS UP"

12. února 2012 v 2:51 | AnetteJe* |  Zajímavosti
Tak jsem před pár minutama zjistila Jeffree byl na UStreamu. Nevím kdy :D absolutně jsem infomaci o tom, že tam bude nepostřehla a celkem mě to naštvalo. A naštvalo mě to o to víc když jsem zjistila že Jeffree tam pouštěl ukázku ze svého dubstepového singlu Legs up. Nicméně poděkujme těm, co to nahráli na YT :D

Dejte si to trošku víc nahlas .. přece jen kvalita, ale hlavně že něco :) A musím říct, že se mi to hodne líbí.. aspoň teda co můžu posoudit z tak krátké ukázky ;)

Kesha píše song.

11. února 2012 v 0:09 | Ket Star* |  Zajímavosti
Kesha: Píši song pro moje lady. ;) DetoxIcunt, DJLadyLloyd, Jeffree Star


Queen of Prom Night

9. února 2012 v 20:19 | Ket Star* |  Foto
nevím jestli je tahle fotka z klipu Prom Night, jen mě ten název při pohledu na fotku napadl.

~*~

Přidávám ještě jednu fotku.


American Made :)

6. února 2012 v 22:40 | Ket Star* |  Foto

Jeffree na SEPHORA VIP PARTY

5. února 2012 v 16:44 | AnetteJe* |  FotoVedle Jeffreeho je samozřejmně Kat Von D :)
Pro ty, co neví tak SEPHORA je parfumérie.

Pohled do zákulisí PROM NIGHT

5. února 2012 v 16:27 | AnetteJe* |  zajímavá videa

Nemůžu se dočkat výsledku :))

pink everything

3. února 2012 v 15:19 | Ket Star* |  Foto
fotka z Jeffova tumblru :)


Maturiťák Behind the scenes (Prom Night)

1. února 2012 v 17:40 | Bloody0 |  Foto
Ahoj, tak vám sem dávám nějaké fotky z nového videa na píseň Prom Night, myslím, že se máme na co těšit :D (Všechmy 4 v Celém Článku)

PS: S tou mašlí si ze mě snad dělá p*del (domyslete si proč), nwm, jestli to má být nějaká narážka, či co :D
A ta fotka potetovanejch dlaní je fakt suprová, všechny ty tattoos jsou prostě super, dost se mi líbí to tetování oka, prostě boží, váše názory rádi uvidíme v komentářích ;)

free counters[počítadlo spuštěno 20. února 2012]